Ünallar Yapı Malzemeleri

Şirketimiz 1990 yılında Ünal Ticaret ünvanı ile Antalya’da kurulmuş ve “İnşaat ve Yapı Malzemeleri” sektöründe faaliyetine başlamıştır.

1994 yılında ise Ticari faaliyetine Hasünallar Yapı Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmiş, 2002 yılında ise ÜNALLAR YAPI MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile sektördeki faaliyet alanını genişleterek devam etmektedir.

Tedarikçi ve müşteri nezdinde sağladığı güven ve istikrar ile sektördeki yerini kısa sürede almıştır.

Hâlihazırda, “AS ÇİMENTO, AS ADO BETON, TÜRK YTONG, RİGİPS ALÇI, AFYON İPEK TUĞLA, ŞİMŞEK BİMS” gibi sektörün ileri gelen marka firmaları ile ana bayilik statüsünde iş ortaklığını sürdürmektedir. Bu iş ortaklıkları ile Yapı Malzemeleri, özellikle çimento sektöründe yurdun hemen hemen tüm bölgelerine hitap etmektedir.

Konut ve işyeri üretiminin yanında ÜNALLAR YAPI, “ASMOLEN ve HAZIR SIVA” tesisleri ile “Yapı Malzemeleri” üretiminde de katkı sağlayarak bölgenin “Üretici Firmaları” arasındaki yerini de sağlamlaştırmıştır.
Ünallar Yapı

“Müşteri memnuniyeti ve Sürekli iyileştirme” anlayışına odaklı; sektöre ve genel anlamda ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendine şiar edinmiş bir firma olarak faaliyetine devam etmektedir.

Hızlı ve Etkin Çözümler için

Güçlü araç parkuru

Yurt genelinde oluşturduğu müşteri ve pazarlama ağına daha hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için NAKLİYE araç parkını sürekli yenileyerek gerek sayı gerek kalite olarak güçlendirmiştir. Şuan bu alanda kayda değer bir lojistiğe sahiptir.

Uzman Personel

+

Araç

+

Müşteri

+

Tamamlanan İş

+